Piątkowe spotkania międzypaństwowe były udane dla piłkarzy West Hamu. Zarówno Dimitri Payet jak i Edimilson Fernandes trafiali do siatki w spotkaniach eliminacyjnych.

Dimitri Payet grał przez pełne 90 minut w spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Świata z Bułgarią. Trójkolorowi pewnie pokonali swoich rywali 4:1. Jednego z goli zdobył zawodnik West Hamu Dimitri Payet. Dla 29-latka to siódme trafienie w historii występów w drużynie narodowej.

Gol Dimiego w piątkowym meczu z Bułgarią.

Doneil Henry wystąpił przez całe spotkanie w wygranym 4:0 meczu towarzyskim reprezentacji Kanady z Mauretanią (4:0).

Edimilson Fernandes był jednym z najlepszych zawodników szwajcarskiej młodzieżówki w przegranym 1:2 meczu z Norwegią. Ofensywny pomocnik West Hamu zdobył jedynego gola dla Helwetów.

Reprezentant Irlandii U21 Josh Cullen grał przez 90 minut w przegranym 1:3 meczu z Serbią.

Reece Oxford przesiedział cały mecz reprezentacji Anglii do lat 20 z Niemcami. Synowie Albionu wygrali 3:1.

Nathan Trott nie znalazł się w kadrze meczowej Anglii U19 w spotkaniu z Chorwacją (3:1)