Rozsiani po świecie zawodnicy West Hamu United nie próżnują grając w swoich zespołach. Zawsze jest to dla nich szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności, w walce o miejsce w rodzimym klubie. Otrzymaliśmy informacje o ich rezultatach, więc oto kompleksowy raport z wypożyczeń:

Said Benrahma – Lyon (Ligue1 – 8. miejsce)

To był najcięższy mecz w sezonie dla Lyonu, który zmierzył się z PSG na wyjeździe. Mecz zakończył się porażką 4:1. Benrahma rozpoczął mecz, ale został zmieniony w przerwie, ponieważ naprawdę miał trudności.

Saïd Benrahma: The Hero's Return

Thilo Kehrer – Monako (Ligue1 – 3. miejsce)
Nawet przy 9 zawodnikach na koniec meczu Monako pokonało na wyjeździe Brest 2:0. Kehrer został zawieszony na ten mecz i dlatego nie pojawił się na boisku. Dzięki temu zwycięstwu przeskoczyli Brest na 2. miejsce.

The technical profile of Thilo Kehrer, AS Monaco central defender

Andy Irving – Austria Klagenfurt (austriacka Bundesliga – 5. miejsce)
Klagenfurt przegrał 4:2 z liderem ligi RB Salzburg. Andy Irving rozegrał pełne 90 minut i strzelił rzut karny w pierwszej połowie. Andy rozegrał dobry mecz.

Left Back Football
Flynn Downes – Southampton (Championship – 4. miejsce)
Naprawdę słaby wynik dla Southampton, które przegrało na wyjeździe z Cardiff 2:1, co przekreśliło ich nadzieje na automatyczny awans. Downes regularnie gra od pierwszej minuty.

Flynn Downes: Southampton midfielder 'wound up' after being booed at  Ipswich Town - BBC Sport

Nathan Trott – Vejle (duńska Superliga – 11. miejsce)
Dolna dwójka zmierzyła się ze sobą w lidze duńskiej. Niestety Vejle zremisował 2:2 w walce o utrzymanie, Trott 3 razy obronił i pomimo wyniku kontynuował dobrą formę.

Krisztián Hegyi – Den Bosch (Eerste Divisie – 19. miejsce)
Remis 2:2 z walczącym o awans NAC Breda dla FC Den Bosch. Na początku tygodnia udało im się pokonać Jong Utrecht 2:0, a Hegyi zachował czyste konto.

Freddie Potts – Wycombe (Ligue One – 11. miejsce)
Wycombe jest w świetnej formie na koniec sezonu, pokonując na wyjeździe Carlisle’a 3:1. Potts zagrał 58 minut, po czym został zdjęty z boiska, aby odpocząć, ponieważ rozegrał w tym sezonie wiele meczów.

Gideon Kodua – Wycombe (League One 10–11. miejsce)
Kodua również został zmieniony w 58. minucie, ponieważ miał trudności z wniesieniem prawdziwego wpływu na grę ze skrzydła. Będzie miał nadzieję zakończyć sezon mocnym akcentem.

Dan Chester’s – Salford City (League Two–20.)
Po bardzo słabej formie, Salford zwyciężyło 1:0 z Newport. Dana Chestera nie było w składzie.

Keenan Forson – Dagenham i Redbridge (liga krajowa – 15. miejsce)
Zabawny remis 3:3 na zakończenie sezonu. Dagenham i Redbridge myśleli, że wygrają w 94. minucie i prowadzili 3:2 z Aldershot, ale po wyrównaniu w 98. minucie doszło do podziału punktów. Forson rozpoczął mecz i grał przez cały mecz. Miał generalnie dobry sezon w Dagenham i Redbridge, zajmując trzecie miejsce w kategorii Gracza Sezonu.

Mason Terry – Concord Rangers (isthmian premier – 20. miejsce)
Mason Terry otrzymał nagrodę kibiców (dla gracza sezonu), podkreślającą jego dobry sezon pomimo słabej formy Concord. Zremisowali 1:1 z Whitehawkiem, a Terry po raz kolejny zrobił wrażenie.