Strona whufc.pl to owoc pracy wielu kibiców, którzy od kilku lat przybliżają informacje związane z West Ham United polskim sympatykom. Chcesz do nas dołączyć? Skontaktuj się z nami. Rozważymy każdą ofertę współpracy.

Łukasz Papuda
właściciel strony
Założyciel serwisu whufc.pl. Urodzony w Zamościu, mieszkający w Warszawie. Z wykształcenia dziennikarz, kochający angielską piłkę nożną. Obecnie odpowiedzialny za ogólny rozwój strony.
FacebookTwitterInstagram
Piotrek Świtalski
Redaktor naczelny serwisu
Urodzony i mieszkający na co dzień w Piotrkowie Trybunalskim. Fanatyk West Ham United i redaktor naczelny whufc.pl. Z West Hamem od ery Paolo Di Canio.
FacebookTwitter
Jacek Koślicki
Social media
Student Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pochodzący ze Starogardu Gdańskiego. Wielki fan mocnej muzyki, m.in. Iron Maiden czy Metallica. W serwisie whufc.pl odpowiedzialny za obsługę mediów społecznościowych.
Facebook
Krzysztof Hamrol
Redaktor
Uwielbia Lacrosse, West Ham United oraz podróże. W serwisie whufc.pl zajmujący się newsami o tematyce ogólnej. Mieszka w Poznaniu, jest zawodnikiem lokalnego klubu Lacrosse Hussars.
Facebook
Marek Kopczyński
Redaktor
FacebookTwitter
Piotrek Brzózka
Obsługa techniczna
Z wykształcenia Informatyk, pracujący na co dzień jako Software Developer. Mieszkający w Gliwicach, pochodzący z Jastrzębie-Zdroju. W serwisie whufc.pl odpowiedzialny za obsługę techniczną strony.
Artur Łochowicz
Redaktor
Urodzony i mieszkający w Bydgoszczy. Czynny piłkarz w lokalnym klubie. W serwisie whufc.pl zajmujący się tworzeniem newsów.
Grzesiek Koszela
Korekta
Konrad Rojek
Redaktor

Młody, 20-letni kibic West Hamu, pochodzący z małej wioski na Mazowszu, a obecnie na czas studiów mieszkający w Krakowie. Zagorzały fanatyk Premier League i The Hammers. Sympatyk F1. W serwisie whufc.pl odpowiedzialny za tworzenie nowych artykułów.