West Ham kontynuuje badanie listy potencjalnych menedżerów, pretendujących do przejęcia posady Davida Moyesa. Podczas gdy klub wciąż zaprzecza, że podjęto decyzję w sprawie przyszłości naszego obecnego menedżera, jest poczucie, że odejdzie on pod koniec sezonu.

Byliśmy zainteresowani menedżerem Sportingu Lisbona – Rubenem Amorimem. Szanse na to, że do podpisania umowy z nim, wydają się bardzo małe i nic się nie zmieniło pod tym względem. Kolejną rzeczą, na którą warto zwrócić uwagę, jest koszt wykupienia go z obecnego jego kontraktu, a rekompensata nie jest czymś, co Sullivan lubi płacić za menedżerów.

To prowadzi nas do założenia, że menedżerowie kontraktowi, tacy jak Julen Lopetegui, byliby bardziej atrakcyjni dla zarządu. Do tej pory rozmawiano z nim za pośrednictwem agenta, a także jego zaufany asystent menedżera – Edu Rubio – pracował w West Hamie z drużyną kobiet, więc pomógłby w tej transakcji.  Były manager Realu Madryt jest zainteresowany przejęciem stanowiska po Szkocie, ale West Ham chce zbadać inne opcje, zanim zostanie podjęta decyzja w jego sprawie.

Julen Lopetegui

Innym menedżerem, który był brany pod uwagę, jest Edin Terzić z Dortmundu, który był trenerem pod wodzą Slavena Bilica. Uważa się jednak, że nie jest on jednym z preferowanych wyborów.

Edin Terzić

Negocjacje mogłyby również odbyć się z Sebastianem Hoeneßem – menadżerem klubu Bundesligi VFB Stuttgart (to kolejny wybór Tima Steidtena).

Sebastian Hoeneß

Innym, który jest poza kontraktem, jest były menadżer z Monachium Hansi Flick.

Hansi Flick

Paulo Fonseca z Lille to kolejny szkoleniowiec, z którym klub będzie chciał porozmawiać. Prawdopodobnie dojdzie do spotkań w nadchodzących tygodniach.

Paulo Fonesca

Arnie Slot jest także na radarze, ale wydaje się, że inne kluby przekonują go bardziej, na tym etapie.

Arnie Slot

Młoty porozmawiają również z kilkoma krajowymi menedżerami. Na liście są: Gary O’Neill, Vincent Kompany, Marco Silva, Steve Cooper i Michael Carrick, chociaż żadne z tych nazwisk nie zostało jeszcze potwierdzone.