West Ham w trakcie rozmów żeby zakontraktować 26-letniego pomocnika, zawodnikiem tym okazuje się być Serb, Sasa Lukic.

 

Według doniesień Tuttosport, klub z Londynu rozpoczął rozmowy z Torino i ma nadzieję podpisać kontrakt z 26-latkiem już w styczniu po otwarciu okna transferowego. Lukic okazał się kluczowym zawodnikiem po swoim transferze do Torino i jego wartość jest wyceniana na 15 milionów euro. 

 

Młoty mają środki finansowe żeby zapłacić kwotę na którą wyceniany jest zawodnik, czas jednak pokaże czy dogadają się z włoskim klubem. 

 

Pomocnik będzie wolnym zawodnikiem pod koniec następnego sezonu i Torino chce na nim zarobić w nadchodzących oknach transferowych, jednakże zawodnik może również przedłużyć swój kontrakt z klubem. 

 

West Ham ma do tej pory słaby sezon i musi szukać wzmocnień w styczniowym okienku jeśli chce poprawić rezultaty. Zakontraktowanie centralnego pomocnika może to ułatwić a sam Lukic ma jakość żeby poradzić sobie w Premier League. 

 

Napastnik West Hamu Nikola Vlasic jest obecnie na wypożyczeniu w Torino i ciekawe czy mógłby być kartą przetargową w rozmowach – włoski klub jest zainteresowany Vlasicem na tyle, że będzie szukał wykupienia zawodnika. 

 

Pomocnicy West Hamu – Declan Rice i Tomas Soucek są łączeni obecnie z innymi klubami, także jest możliwe że obaj odejdą z zespołu w najbliższych miesiącach i Młoty są niejako zmuszone żeby zakontraktować centralnego pomocnika. Lukic jest u szczytu swoich możliwości i cena wydaje się rewelacyjna.