Anderson jeszcze dziś w Porto? Odchudzania kadry ciąg dalszy

Oficjalny deadline okienka transferowego za nami. West Ham był bardzo aktywny jednak głównie w pozbywaniu się pilkarzy i odchudzaniu kadry. Wygląda na to, że jeszcze dzisiaj (wtorek) opuści nas kolejny zawodnik – Felipe Anderson w ramach rocznego wypożyczenia do FC Porto.

Deadline Day zawsze dostarcza ogromne emocje. Tak było również wczoraj. Zapis naszej relacji możecie zobaczyć pod tym linkiem. 

Warto jednak pamiętać, że to nie koniec transferowych emocji. Kluby z Premier League wciąż mają 10 dni na przeprowadzanie ostatnich transferów. Te muszą jednak odbywać się w ramach EFL a więc angielskich klas rozgrywkowych.

Do skutku może dość również wypożyczenie Felipe Andersona do FC Porto. Brazylijczyk jest niezadowolony ze swojej pozycji w West Hamie. Media donoszą, że Felipe ma bardzo słaby kontakt z Davidem Moyesem, panowie niewiele rozmawiają ze sobą aby zaradzić obecnej sytuacji.

Okno transferowe w Portugalii jest otwarte do końca miesiąca, dzięki czemu taki ruch byłby jak najbardziej możliwy.

Lee Clayton – dziennikarz te Daily Mail podał, że wypożyczenie zostanie sfinalizowane jeszcze dzisiaj (wtorek). Tym samym Felipe Anderson rozszerzyłby listę piłkarzy, którzy opuścili West Ham tego lata. Do tej pory z klubem pożegnali się Grady Diangana, Albian Ajeti, Jordan Hugill, Josh Cullen, Roberto, Pablo Zabaleta, Carlos Sanchez i Jack Wilshere. Do klubu przyszli Tomas Soucek i Vladimir Coufal.
West Ham Poland

FREE
VIEW