O północy zamknie się letnie okienko transferowe między Anglią a innymi krajami (Piłkarzy z niższych lig angielskich będzie można sprowadzać do 16.10). West Ham United dotychczas pozyskał Vladimira Coufala i na zasadzie transferu definitywnego Tomasa Soucka ze Slavii Praga. Młoty cały czas próbują wzmocnić zespół, szczególnie linię obrony a paru młodych piłkarzy może odejść na wypożyczenie. Specjalnie dla wszystkich sympatyków West Hamu przeprowadzamy relację LIVE. Badźcie z nami! 

00:00 – Zamknęło się okienko transferowe. Niestety Młotom nie udało się pozyskać dziś żadnego zawodnika. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji LIVE.

23:52 – ExWHUemployee: Wygląda na to, że transferu Tomoriego nie uda się zrobić dziś. Trwały długie negocjacje z piłkarzem, ale on zdecydował się zostać w Chelsea.

23:44 – Daily Mail: Felipe Anderson zostanie jutro wypożyczony do FC Porto. Okienko w Portugalii trwa do 25 października.

23:40 – ExWHUemployee: Transfer Tomoriego nadal jest omawiany i rozmowy zmierzają ku końcowi. Nie wiadomo jeszcze czy ta sytuacja zakończy się szczęśliwie dla Młotów.

23:36 – Jeśli West Ham do północy osiągnie porozumienie w sprawie wypożyczenia Tomoriego to klub może uzyskać dodatkowy czas na sfinalizowanie umowy.

23:35 – talkSPORT: West Ham nadal ma nadzieję na wypożyczenie Fikayo Tomoriego z Chelsea. Klub ciężko pracuje, aby sfinalizować umowę.

23:33 – Do 16 października kluby Premier League mogę jeszcze pozyskiwać piłkarzy z Championship, League One i League Two. I prawdopodobnie włodarze Młotów jeszcze postarają się o jakieś transfery zapewne z Championship.

23:30 – Wszystko wskazuje na to, że West Ham dziś nie pozyska już żadnego zawodnika. Największym plusem tego okienka transferowego wydaje się być zatrzymanie na London Stadium Declana Rice’a. Wzmocnieniem może okazać się także pozyskanie Vladimira Coufala.

23:11 – Francuskie media: Mohamed Simakan zostaje w Strasbourgu.

22:54 – ExWHUemployee: Rozmowy na temat transferu Fikayo Tomoriego nadal trwają.

22:37 – Łączeni z West Hamem Theo Walcott i Ruben Loftus-Cheek znaleźli nowego kluby. Walcott wróci do Southamptom, a RLC spędzi sezon 2020/21 na wypożyczeniu w Fulham.

22:25 – ExWHUemployee: Transfer Simakana określony jest jako mało prawdopodobny.

22:21 – West Ham w ostatnich godzinach okienka stara się o pozyskanie środkowego obrońcy Mohameda Simakana ze Strasbourga. Oferta 17 milionów euro.

22:17 – ExWHUemployee: Rangers FC interesują się pozyskaniem Jacka Wilshere’a.

22:15 – Oficjalnie klub poinformował o rozwiązaniu kontraktu z Jackiem Wilsherem za obupólną zgodą.

22:15 – Xande Silva został wypożyczony do końca sezonu do Arisu Saloniki.

22:15 – Josh Cullen odszedł na zasadzie transferu definitywnego do Anderlechtu Bruksela. Młoty zarobią na tym transferze 800 tysięcy funtów.

22:14 – Football Insider: West Ham prowadzi rozmowy odnośnie transferu Craiga Dawsona z Watfordu. Są postępy w negocjacjach.

21.40 Trwają rozmowy z Fikayo Tomori. Zawodnik jest zainteresowany grą w Londynie tylko wtedy gdy będzie miał zagwarantowany określony czas gry.

20:40 Wg najnowszych informacji, wypożyczenie Felipe Andersona do Porto ostatecznie nie powiodło się. Czekamy na dalsze aktualizacje.

20:30 Robert Snodgrass potwierdził, że pozostaje w West Ham

20:25  W West Ham doszło do porozumienia w sprawie rozwiązania umowy z Jack’iem Wilsherem. Nastąpi to za obopólną zgodą

20:00 Fikayo Tomori najnowszym celem West Ham United. Chelsea może pozwolić 22-letniemu środkowemu obrońcy opuścić klub w ostatnich godzinach okienka.

19:30 Graeme Bailey: Porto pozyskało pomocnika West Ham Felipe Andersona. Umowa wypożyczenia obowiązywać ma jeden rok. Anderson wyraził chęć gry w The Hammers, jednak nie widzi możliwości współpracy z obecnym zarządem

17:40 Fabrizio Romano: Rozmowy Andersona i Porto wchodzą w zaawansowane stadium.

16:30 Wieści od exWHUemployee: żaden z piłkarzy nie jest aktualnie blisko transferu do Młotów. Potwierdził także próby pozbycia się Andersona (Rozważymy zarówno wypożyczenie jak i transfer definitywny).

16:15 Zespół zainteresowany Andersonem to FC Porto. Portugalczycy rozważają wypożyczenie brazylijskiego skrzydłowego.

16:10 Felipe Anderson może opuścić West Ham przed końcem okienka, donosi Alex Crook z talkSPORT.

16:00 Sky Germany sugeruje, że jesteśmy zainteresowani obrońcą Mainz Moussa Niakhaté. Kwota o jakiej mowa to 15 milionów €.

14:45 Antonio Rudiger nie jest zainteresowany rozmowami z West Hamem, jak donosi Jacob Steinberg z The Guardian. Niemiecki obrońca ma nikłe szanse na grę w barwach Chelsea i prawdopodobnie zmieni barwy.

13:30 Sam Inkersole, korespondent zajmujący się WHU dla football.london donosi, że szanse na pozyskanie obrońcy z zagranicy klub ocenia na 50/50.

2:40 Jak donosi wiarygodny https://www.claretandhugh.info, Tah nie dołączy do klubu a Młoty starają się pozyskać Craiga Dawsona. Kwota została uzgodniona z Watford, a piłkarz ma podpisać 3-letni kontrakt.

12:00 Angielski 'Standard’ donosi, że West Ham nikogo dziś nie pozyska i skupi się uzupełnieniu składu piłkarzami z Championship (deadline w tym wypadku to 16.10).

10:45 Mimo zainteresowania Snodgrassem ze strony Celticu, szkocki pomocnik prawdopodobnie zostanie w naszym zespole.

10:10 Nadal czekamy na odpowiedź Bayeru Leverkusen na ofertę wypożyczenia z opcją zakupu Jonathana Taha. Jeśli nie uda nam się go pozyskać, rozważymy jego klubowego kolegę Dragovicia bądź Izzo z Torino.

10:00 Josh Cullen prawdopodobnie odejdzie do Anderletchu Bruksela za 700 tys funtów. Cardoso, Dju i Xande Silva przymierzani są do wypożyczeń do innych klubów.