Jeden z zawodników West Ham United został właśnie przyłapany na treningu z Jessem Lingardem w Dubaju.

Wydawało się, że Jesse Lingard ma powrócić latem do West Hamu na zasadzie wolnego transferu. Jednak ostatecznie tak się nie stało, ponieważ 31-latek chciał się zamiast tego o przeniesienie do klubu Saudi Pro League Al Ettifaq – co również nie przyniosło oczekiwanych rezultatów.

Lingard spędził cztery miesiące w West Hamie w 2021 roku, po tym jak David Moyes sprowadził go do klubu na wypożyczeniu z Manchesteru United. Strzelił dziewięć goli i cztery asysty w zaledwie 16 meczach Premier League dla Młotów, ale ku zaskoczeniu wszystkich pozostał w Manchesterze United na sezon 2021/22.

Następnie Lingard dołączył do Nottingham Forest na zasadzie wolnego transferu latem 2022 roku, po otrzymaniu bardziej lukratywnego kontraktu niż ten oferowany przez The Hammers. Sześć miesięcy temu opuścił City Ground i od tego czasu jest wolnym agentem. Ponieważ West Hamowi brakuje obecnie tak wielu atakujących zawodników, wielu spodziewa się, że Moyes wykona kolejny ruch w sprawie 31-letniego Anglika.

Czy tak się stanie, czy nie, to się okaże. Ale w ciągu ostatnich kilku dni Lingard trenował z jednym zawodnikiem West Hamu w Dubaju. Okazał się nim nie kto inny jak Pablo Fornals.

Pablo Fornals

Pablo Fornals jest obecnie w Dubaju. Hiszpan spotkał się ze swoim byłym kolegą z drużyny Lingardem. Plotki łączące Lingarda z powrotem na stadion w Londynie z pewnością zaczną się teraz pojawiać.

31-latek nie rozegrał jednak żadnego meczu od kwietnia, Więc nawet jeśli podpiszemy z nim krótkoterminową umową, raczej nie ma mowy, że będzie gotowy, aby wejść do zespołu i dać odpowiednią jakość.

Uważa się, że West Ham powinien za wszelką cenę unikać transferu Jessego Lingarda tej zimy i zamiast tego spróbować pozyskać Stevena Bergwijna z Ajaksu. Jednak Pablo Fornals, który opublikował zdjęcie ze treningu z Jessem, niewątpliwie uruchomi młyn plotek.