Gwiazda West Hamu Lucas Paqueta odniósł się do nieprawdziwych twierdzeń, że będzie pauzował przez dwa miesiące, jak twierdzono w jednym ze źródeł prasowych.

Paqueta doznał ponownej kontuzji łydki podczas zremisowanego cmeczu Pucharu Anglii z Bristol City. Był to jeden z trzech poważnych ciosów dla Młotów  w tym meczu, ponieważ w drużynie The Hammers także Konstantinos Mavropanos i Jarrod Bowen opuszczali boisko kontuzjowani.

Wczoraj twierdzono, że badania wykazały, że Paqueta będzie pauzował przez miesiąc z powodu kontuzji. Jednak dzisiaj wiele mediów, w tym The Evening Standard, stwierdziło, że kontuzja Paquety w rzeczywistości sprawi, że będzie pauzował przez OSIEM TYGODNI. Wydaje się jednak, że rzeczywistość jest jednak trochę inna.

Brazylijczyk odniósł się do bzdurnych twierdzeń o dwumiesiecznej pauzie. W mediach społecznościowych Paqueta wyśmiał te sensacje, twierdząc, że doniesienia medialne są przesadzone. I doradził prasie, żeby „uspokoiła się”  z kreowaniem nieprawdziwych teorii.

Miejmy nadzieję, że gwiazda Młotów jak najszybciej dojdzie do optymalnej formy.