Wróciłem z reprezentacji z odbudowaną pewnością siebie – Sebastien Haller

Trafienie Sebastiena Hallera w Sheffield United było wyjątkowe pod wieloma względami. Dało West Ham United drugie z rzędu zwycięstwo 1:0 i czwarte zwycięstwo w kampanii. To także prawdziwa rakieta prawostronnego strzału reprezentanta Wybrzeża Kości Słoniowej.

Haller był strzelcem bramek w Holandii, Niemczech, a teraz w Anglii. Przed niedzielnym wyjazdem na Bramall Lane brakowało w jego CV jednego gola – uderzenia z najwyższej półki zza pola karnego.

To wspaniałe uczucie – promieniał po spotkaniu. Dla mnie to to samo, cel to cel i po prostu cieszę się z tego gola. Ten jest z zewnątrz, więc jest wyjątkowy. 

Jestem szczęśliwy z wygranej zespołu, ponieważ dzisiejsza walka była świetna i zdobyliśmy trzy punkty, których potrzebowaliśmy.

Oczywiście dla pewności jako napastnika jest naprawdę ważne zdobycie gola – dodał. Wróciłem z reprezentacji, przywracając tą pewność siebie, więc mam nadzieję, że pomoże to drużynie w następnych meczach.

Po prostu wiem, że na boisku każdy jest zaangażowany, dając z siebie maksimum w każdej sesji treningowej. To popycha wszystkich we właściwym kierunku i dlatego myślę, że jesteśmy tu dzisiaj z kolejnymi trzema punktami. Mamy dobre nastawienie – podsumował Sebastien Haller.

West Ham Poland

FREE
VIEW