Portal AS Roma Live na swoich łamach donosi, że obrońca francuskiego Lens Facundo Medina znajduje się w kręgu zainteresowań West Hamu United. 

Urodzony w Buenos Aires środkowy defensor rozgrywa niezły sezon nad Loarą. 26 razy wybiegał na boiska w żółto-czerwonych barwach. W tym czasie zdobył dwie bramki i zanotował cztery aysty. Sprowadzenie Argentyńczyka miałoby wzmocnić formację obronną The Hammers.

Zdaniem wyżej wymienionego medium do walki o podpis stopera miałyby włączyć się też AS Roma, Leeds United, Brigthon & Hove Albion czy Aston Villa. Zdaniem Włoskich dziennikarzy cena za usługi 23-latka oscyluje w okolicach 25-31 milionów funtów. Mówi się, że Lens odrzuciło ofertę niewymienionego z nazwy angielskiego zespołu podczas styczniowego okienka.

Na tym etapie sezonu takie doniesienia warto traktować z dużą rezerwą. Wydaje się, że w obliczu niepewnej przyszłości klubu w Premier League oraz Davida Moyesa w West Hamie United, klub nie będzie czynił szczególnych ruchów przed najbliższym oknem transferowym.