Kilku zawodników West Hamu United przebywa na wypożyczeniu w innych klubach. Jak sobie poradzili w ubiegłym tygodniu? Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym raportem z wypożyczeń.

Arthur Masuaku rozegrał całe spotkanie tureckiej Super Ligi w barwach Besiktasu. Jego zespół pokonał 2:0 Instanbul Basaksehir. Lewy obrońca zdobył gola w 55. minucie meczu ustalając tym samym końcowy rezultat. To druga bramka reprezentanta Demokratycznej Republiki Konga w sezonie 2022/2023.

Nathan Trott i jego Vejle BK odnotowało kolejne zwycięstwo w duńskiej pierwszej lidze. Pokonując 3:1 FC Fredericia zespół bramkarza Młotów umocnił się na pierwszym miejscu z przewagą 6 punktów nad grupą pościgową.

Pomimo starań, Conor Coventry nie uratował swojego Rotherham przed porażką. The Millres przegrali 0:2 z Birmingham City i osunęli się na 20. miejsce w tabeli Championship. Zespół Irlandczyka ma 8 punktów przewagi nad ekipami ze strefy spadkowej. Coventry rozegrał 64. minuty.