Kolejny napastnik znalazł się na radarze stołecznych Młotów. Według włoskiego Calcio Mercato, West Ham chciałby latem ściągnąć na London Stadium, Charlesa De Ketelaere z FC Brugge.

Priorytetem West Hamu będzie pozyskanie nowego napastnika w zimowym okienku transferowym. Ciekawą opcją wydaje się być właśnie 20-letni Belg. De Ketelaere, który w miniony weekend zdobył swoją premierową bramkę w kadrze Belgii, jest wysoko oceniany w Europie. Dotychczas w barwach klubu z Brugii, rozegrał 84 spotkania, w których zdobył 11 bramek i zaliczył 13 asyst. W tym sezonie ma na koncie cztery trafienia i trzy asysty.

Belg jest wyceniany obecnie na około 21 milionów funtów, a jego umowa z belgijskim klubem wygasa w czerwcu 2024 roku. De Ketelaere wzbudza duże zainteresowanie wśród europejskich klubów i oprócz Młotów, chęć na pozyskanie młodego napastnika mają Everton, Liverpool, Manchester United, AC Milan czy Atalanta.

W mediach w ostatnich tygodniach pojawiały się też inne nazwiska potencjalnych nowych nabytków Młotów, którzy występują na pozycji napastnika. Młoty spoglądają też na Divocka Origiego z Liverpoolu, Raula de Tomasa z Espanyolu czy Mohameda Bayo z Clermont Foot.