O zainteresowaniu Młotów Worrallem, informuje dzis kilka źródeł. Gracz jest jednym z wyróżniających się zawodników w tym sezonie w swoim zespole.

Jego forma w centrum obrony sprawiła, że ​​cieszył się dużym zainteresowaniem w Premier League, a West Ham był wymieniany jako jeden z pretendentów do pozyskania obrońcy przez większą część kampanii 2021/22.

The Evening Standard poinformował, że West Ham rozważa ofertę dla 25-latka, jeśli Nottingham Forest nie zdobędzie awansu

Drużyna Steve’a Coopera przygotowuje się do finału play-off przeciwko Huddersfield Town, który odbędzie się w najbliższą niedzielę na stadionie Wembley. Jak zawsze, finał baraży będzie miał ogromny wpływ zarówno na Nottingham Forest, jak i Huddersfield Town, niezależnie od wyniku.

Takie postaci jak Worrall, czy gracz akademii, który został gwiazdą pierwszego zespołu – Brennan Johnson, z pewnością przyciągną zainteresowanie wielu klubów, jeśli zespół Coopera nie awansuje do najwyższej klasy rozgrywkowej.

Oczy skautów West Hamu będą zwrócone na niedzielny finał play-offów, gdy Nottingham Forest będzie chciał wrócić do najwyższej klasy angielskiego futbolu i utrzymać kluczowych graczy, takich właśnie, jak Worrall.

Pojawiają się także informacje, że jeśli West Ham zdecyduje się na ruch w kierunku tego obrońcy, napotka na swojej drodze konkurencję. Jak podają niektóre źródła, Fulham także przygląda się temu zawodnikowi.