West Ham United chce podpisać wszechstronnego napastnika, który w tym sezonie zdobył 15 goli. Według raportu z HITC, klub z London Stadium jest zainteresowany pozyskaniem skrzydłowego Sporting CP, Pedro Goncalvesa.

Nie ma wątpliwości, że West Ham potrzebuje więcej jakości w formacji ofensywnej, a Goncalves może dodać bramek i kreatywności do drużyny. Naturalnie lewoskrzydłowy, 25-latek jest wystarczająco wszechstronny, aby działać na obu skrzydłach. Może również grać w środku pomocy ofensywnej.

Pedro Goncalves byłby dużym wzmocnieniem dla West Hamu. Portugalczyk prezentuje imponującą formę w tym sezonie, zdobywając 15 goli we wszystkich rozgrywkach. Ma również na swoim koncie 14 asyst.

Nie ma wątpliwości, że ma on odpowiednie umiejętności techniczne, aby dobrze sobie radzić w Premier League i mógłby przekształcić grę West Hamu w przyszłości. Młoty mają już dwóch wysokiej jakości napastników, Jarroda Bowena i Mohammeda Kudusa. Pozyskanie Goncalvesa mogłoby wydatnie uzupełnić ich ofensywny trójkąt na przyszłość.

Pedro Goncalves strzelił dwa gole w meczu z BVB (fot. Getty)

fot. Getty

West Ham ma nadzieję na regularne rywalizowanie w europejskich rozgrywkach piłkarskich i muszą uzupełnić luki w swoim składzie, aby odnosić sukcesy. Pozyskanie jakościowego napastnika powinno być dla nich priorytetem. Gracz taki jak Goncalves, który regularnie przyczynia się bramkami i asystami, byłby idealnym wyborem.

25-latek był wcześniej łączony z transferem do Premier League i pozostaje do zobaczenia, czy The Hammers zdołają sfinalizować tę transakcję.