Według raportu Football Insider, Młoty chcą pozyskać w letnim okienku Emile’a Smitha-Rowe’a. West Ham może teraz podjąć kroki w celu zakontraktowania gracza Kanonierów, za 40 milionów funtów

Uważano, że drużyna ze wschodniego Londynu spróbuje wciągnąć 23-letnią gwiazdę Mikela Artety w transfer Rice’a, ale ostatecznie taka transakcja wiązana, nie doszła do skutku. Nie oznacza to, że szef Hammers zrezygnował ze Smitha-Rowe’a. Wygląda na to, że zawodnik nadal jest jego celem.

Smith-Rowe może potencjalnie zmienić zasady gry w West Hamie

Arteta opisał kiedyś Anglika jako niesamowity talent. Widać więc wyraźnie, jak wysoko jest on oceniany w Arsenalu. 23-latek to niewątpliwie elitarny gracz. Ma wyjątkową technikę, tempo i siłę, które pozwalają mu biegać z piłką i ma bardzo celne strzały.

Co jest zatem nie tak, że w zeszłym sezonie w Premier League,  Mikel Arteta dał mu zaledwie 161 minut?

Wydaje się, że Smith-Rowe musi opuścić Arsenal, aby móc regularnie grać w pierwszym składzie, a wtedy niewątpliwie udowodni swoją wartość. Byłby naprawdę ekscytującym nabytkiem dla West Hamu, ale patrząc realnie, czy rzeczywiście go teraz potrzebujemy? Pojawia się myśl, że Moyes zdecyduje się pozbyć Saida Benrahmy przed zamknięciem letniego okna transferowego i wtedy Smith-Rowe ma szansę wybić się wśród Młotów.

Chelsea złożyła ofertę za Emile’a Smitha Rowe’a, lecz ta została odrzucona przez Arsenal – informuje „Daily Mail”

Czy dzięki temu, szanse West Hamu na transfer się zwiększają? Arsenal odrzucił pierwszą propozycję ze Stamford Bridge twierdząc, że nie chce wzmacniać bezpośredniego ligowego rywala.