Juventus i West Ham United nadal negocjują umowę dotyczącą pomocnika Denisa Zakarii, przy czym obydwa kluby obecnie różnią się w swoich wymaganiach. Jak twierdzi Corriere dello Sport, włoska strona jest chętna do sprzedaży West Hamowi gracza, jeśli tylko będzie to możliwe.

Istnieje dystans pod względem wyceny

Bianconeri chcieliby zebrać 20-21 mln euro za pomocnika, ale West Ham mocno upiera się przy 16-17 mln. Tak więc różnica między stronami wynosi co najmniej kilka milionów.
Potrzebne są spore prace, aby kluby zbliżyły się do porozumienia – istnieje przekonanie, że w rzeczywistości mogą dogadać się w sprawie umowy wypożyczenia ze „zobowiązaniem” wykupu, ustalonym na około 18 milionów euro. Może to obejmować premie oparte na występach, aby zwiększyć sumę i zbliżyć się do żądań Włochów.

Zakaria został wykluczony z kadry Juventusu – ma trenować indywidualnie i nie weźmie udziału w ich tournee po Stanach Zjednoczonych. Prawdopodobnie będzie chciał odejść tak szybko, jak to możliwe, ale to zależy od tego, czy West Ham i Juventus wypracują kompromis, który zadowoli obydwa kluby.