West Ham United Women poinformował o podpisaniu kontraktu z Lucy Parker. 22-letnia obrończyni przenosi się do West Hamu po tym, jak większość swojej kariery spędziła w Stanach Zjednoczonych. 

Parker przeszła przez akademię Arsenalu, zanim w wieku 17 lat przeniosła się na Uniwersytet Kalifornijski, gdzie spędziła cztery sezony, a także ukończyła studia z psychologii.

Dobrze jest móc wrócić do Anglii i grać w najwyższej klasie rozgrywkowej – nie mogłabym marzyć o lepszej okazji. Dorastałem tutaj, jestem Angielką, więc ten styl futbolu mam we krwi.

Miałam rozmowę z Olli Harderem i dostałam od niego naprawdę pozytywną energię. Uwielbim jego entuzjazm i świetne nastawienie, które od niego czuć – nie mogę się doczekać, aby zacząć grać – dodała.

Harder skomentował transfer Parker, która będzie nosiła koszulkę z numerem 15

Lucy to osoba, która naszym zdaniem ma ogromny potencjał i już pokazała swoje umiejętności. Wierzę, że reprezentuje to, czego szukamy w ramach naszych wartości jako klubu piłkarskiego i szybko stanie się popularna w szatni.

Ma niesamowitą etykę pracy, jest bardzo zaangażowana wewnętrznie, niezwykle skromna i jest dobrą koleżanką. To zawsze są cechy, których szukam, sprowadzając zawodniczki do naszego klubu piłkarskiego. Wierzę, że będzie wspaniale reprezentować – powiedział.