Według portugalskiej gazety Record, West Ham United „podjął kroki” w celu pozyskania strzelca Coventry City, Viktora Gyökeresa. Uważa się, że Hammers wykonali ruch w ciągu ostatnich kilku godzin i chcą sprowadzić szwedzkiego napastnika, którego wycenia się na 20 milionów funtów.

Jakiś czas temu pisaliśmy o zainteresowaniu West Hamu portugalskim graczem. Jeśli to prawda, może to być doskonały interes dla zarządu i Davida Moyesa. Widzieliśmy w przeszłości, jak kluczowa może być dobra rekrutacja z niższych lig.

Jarrod Bowen został sprowadzony z Hull City i stał się jednym z najlepszych skrzydłowych w Premier League, a i Said Benrahma odegrał kluczową rolę od czasu przeprowadzki na London Stadium.

W rzeczywistości ta para z drugiego poziomu angielskiej piłki zapewniła gole, dzięki którym Młoty zdobyły swoje pierwsze trofeum od ponad 40 lat. Viktor Gyökeres jest teraz w podobnej formie. 25-latek strzelał bramki i udowodnił, że jest więcej niż zdolny do podniesienia poziomu. Może mieć więc wiele okazji do wywarcia wpływu, jeśli przeprowadzi się do West Hamu.