Według doniesień angielskich mediów West Ham intensywnie poszukuje nowego menadżera. Na szczycie listy życzeń ma znajdować się Manuel Pellegrini. The Sun z kolei donosi, że klub podpisał już wstępne porozumienie z 62-latkiem.

West Ham po ciężkim sezonie utrzymał się w Premier League. Wydaje się, że właściciele Młotów chcą wynagrodzić kibicom ten sezon i sprowadzić do klubu kilka znanych nazwisk. Jednym z nich ma być nowy trener, Manuel Pellegrini. Chilijczyk prowadził Manchesteru City, z którym zdobył mistrzostwo kraju, oraz puchar Ligi Angielskiej. W 2016 roku został zastąpiony na stanowisku przez Pepa Guardiolę. Pellegrini przeniósł się do Chin, gdzie prowadzi Hebei China Fortune. Wszystko wskazuje jednak na to, że jego przygoda z azjatycką piłką niedługo dobiegnie końca.

West Ham próbował zatrudnić Pellegriniego po zwolnieniu Slavena Bilicia, jednak nie udało się to a Londyńczycy zatrudnili Davida Moyesa. Według The Sun West Ham podpisał wstępną umowę z Chilijczykiem, jednak może ono zostać zerwane, ponieważ do gry o podpis trenera włączyła się Sevilla.  Sam zainteresowany podobno wolałby objąć stery hiszpańskiej drużyny.

Ponadto Młoty planują pozyskać nowego szefa skautingu. Ich celem ma być Eduardo Macia z Leicester.