Po doprowadzeniu swojego zespołu do ważnego europejskiego finału i zapewnieniu bezpieczeństwa w Premier League, Moyes mógł cieszyć się pomeczowym przejściem przez boisko w podziękowaniu dziesiątkom tysięcy kibiców West Hamu, którzy pozostali na swoich miejscach, by wspólnie cieszyć się sukcesem swojej drużyny w ostatnim w tym sezonie domowym spotkaniu Młotów.

Byłem zdumiony obecnością takiej ilości fanów na naszym przejściu przez boisko po zakończonym spotkaniu. Stadion był pełny. Piłkarze wykonali świetną robotę, choć nie było łatwo. Jestem naprawdę zadowolony z kibiców. Dziś wyjeżdżamy z uśmiechami na twarzach i miejmy nadzieję, że za kilka tygodni ten uśmiech będzie jeszcze większy.

Mamy zwyczaj kończyć sezon takimi zwycięstwami. Wspaniale było odnieść to zwycięstwo również dzięki wynikowi w środku tygodnia. Jestem naprawdę zadowolony. Zawodnicy po stracie gola wykazali się świetną mentalnością i charakterem. Mieli kilka zbyt małych szans w pierwszych 15 minutach, z czego nie byłem zadowolony. Ale ogólnie wróciliśmy do gry i graliśmy już dobrze w drugiej połowie, choć myślę że powinniśmy strzelić więcej goli.

Graliśmy z prawdziwą swobodą. Paqueta był fantastyczny, Pablo Fornals grał dzisiaj tak dobrze, jak grał przez długi czas, Declan jest dla nas wspaniały przez cały pobyt w West Hamie – dzisiaj oczywiście też grał bardzo dobrze. Widać, że wszyscy są graczami zespołowymi i starają się, aby było lepiej dla siebie nawzajem

Potrzebujemy rywalizacji w naszym zespole.

Nie ma jej wiele między niektórymi graczami w składzie. Można czasami rzucić monetą, kogo wybierzesz, ale chcę, żeby wszyscy byli gotowi. Trzeba też pilnować drużyny. To nie jest łatwe. Najtrudniejszą częścią bycia menedżerem jest powołanie meczowego zespołu, ponieważ jest dziesięciu graczy, którym nie daje się możliwości gry i staje się to naprawdę trudne. To ciężka praca.

Przed nami pierwszy tydzień od kwietnia, kiedy nie rozegramy meczu w środku tygodnia. To prawie niewiarygodne, że mamy szansę dać chłopakom kilka dni wolnego. Mamy jednak niedługo europejski finał i musimy spróbować upewnić się, że będziemy lepsi od przeciwnika w danym dniu.