West Ham znalazł się w gronie zainteresowanych sprowadzeniem do siebie bocznego obrońcy AS Romy, Bryana Reynoldsa. Piłkarz nie zdołał przebić się do pierwszego składu drużyny José Mourinho i najpewniej latem pożegna się z Wiecznym Miastem.

Reprezentant Stanów Zjednoczonych na Stary Kontynent przeniósł się w 2021 roku, kiedy to zespół ze Stadio Olimpico pozyskał go za około 6.5 miliona funtów z rodzimego FC Dallas. Od tego czasu w barwach Giallorossich na boisko wyszedł zaledwie 8 razy, a większość swojej europejskiej przygody spędził na wypożyczeniach w Belgii.

Mimo dobrych not zbieranych na boiskach Jupiler Pro League postawa Reynoldsa nadal nie przekonała Mourinho, w związku z czym klub najpewniej postanowi zakończyć dalszą współpracę z zawodnikiem.

Wśród chętnych na sprowadzenie 21-latka najczęściej wymienia się Westerlo oraz kluby z angielskiej Championship. Warto dodać, że Belgowie złożyli już pierwszą ofertę, aczkolwiek nie została ona zaakceptowana przez Rzymian. Z tego też powodu do walki o jego podpis włączył się West Ham, biorąc pod uwagę wiek Aarona Cresswella, a także dyspozycję Bena Johnsona. Portal transfermarkt.com wycenia Reynoldsa na 2.5 miliona euro.