West Ham nie rezygnuje z Sisto

Klub ze wschodniego Londynu był bardzo bliski pozyskania podczas letniego okienka transferowego, skrzydłowego FC Midtjylland Pione Sisto. Jednak w ostatniej chwili Duńczycy odrzucili ofertę Młotów w wysokości pięciu milionów funtów. Jak informuje KUMB, West Ham nie zrezygnował z 20-latka i postara się pozyskać czarnoskórego piłkarza w trakcie najbliższego okienka.

Fiasko transferu Sisto, było wielkim rozczarowaniem dla działaczy West Hamu. Duński klub pierwotnie zaakceptował ofertę Młotów, ale w ostateczności wycofał się ze sprzedaży swojego pomocnika, tłumacząc się że lepiej dla kariery piłkarza będzie jeśli zostanie w zespole FC Midtjylland.

Dwukrotny reprezentant Danii był już dogadany z West Hamem w kwestii kontraktu indywidualnego i miał zarabiać 1,2 miliona funtów rocznie. Według duńskiej prasy, Sisto nie był jeszcze gotowy, by rywalizować w najlepszej lidze świata.

West Ham nie zamierza jednak rezygnować z urodzonego w Ugandzie gracza i cały czas monitoruje jego występy. Jednak wiele wskazuję na to, że klub z Boleyn Ground będzie miał potężnych rywali do pozyskania Sisto, bowiem zainteresowanie wyrażają również PSG, Manchester City oraz Everton. Młoty planują w styczniu złożyć kolejną ofertę za utalentowanego skrzydłowego.

Warto również dodać, że FC Midtjylland jest klubem, który wypuszcza w świat wielu utalentowanych graczy. Jednym z nich jest m.in. Winston Reid.

W tym sezonie urodzony w 1995 roku gracz wystąpił w 18 spotkaniach swojej drużyny i zdobył trzy gole oraz zaliczył jedną asystę.

West Ham Poland

FREE
VIEW