Jak podaję portal claretandhugh.info, sobotni mecz z Chelsea na Upton Park określi o co tak naprawdę w tym sezonie będzie walczył West Ham. Starcie z The Blues zapowiada się więc, niezwykle interesująco. 

Angielskie media są zgodne, że jeśli Młotom uda się pokonać pogrążonego w kryzysie Mistrza Anglii to klub z Boleyn Ground realnie może myśleć o zakończeniu sezonu w TOP6. Gracze Slavena Bilicia obecnie są w wybornej formie i pozostają niepokonani od pięciu meczów w Premier League.

W tym sezonie stołeczna Chelsea przegrała do tej pory, aż sześć razy. Lepszymi zespołami okazały się: Arsenal, Manchester City, Crystal Palace, Everton, FC Porto oraz Southampton.

West Ham ostatni raz wygrał z The Blues, 1 grudnia 2012 roku. Wtedy to na Upton Park podopieczni Sama Allardyce’a wygrali 3:1. Gole strzelili wówczas nieobecni już w klubie, Carlton Cole, Momo Diame oraz Modibo Maiga.

Moim zdaniem jest jeszcze za wcześnie by rozmawiać o miejscu, które można zając na koniec sezonu. Przypomnijmy sobie sytuacje z poprzedniego sezonu kiedy to w Boxing Day byliśmy na 4 miejscu w tabeli. Potem była już równia pochyła i Młoty zakończyły kampanię na odległym 12 miejscu.