Według najnowszych doniesień, West Ham jest zainteresowany podpisaniem kontraktu z Armando Broją, który w tym sezonie po powrocie po kontuzji, prawie nie występuje w barwach Chelsea.

Według TeamTalk, Młoty należą do klubów zainteresowanych podpisaniem kontraktu z albańskim reprezentantem, a Chelsea jest otwarta na zarobienie na Broji, jeśli wpłynie odpowiednia oferta za napastnika. Kolejnym klubem, który ostrzy sobie zęby na tego zawodnika jest Fulham.

Broja wystąpił zaledwie w pięciu meczach we wszystkich rozgrywkach, grając dla Chelsea zaledwie 124 minuty. Zmiana otoczenia może być dla niego idealnym rozwiązaniem, jeśli ma wrócić na właściwe tory. West Ham mógłby być wymarzonym miejscem dla Albańczyka.

Czy klub powinien zaryzykować i pozyskać go w 2024 roku?

Biorąc pod uwagę, że West Ham regularnie występuje w Europie i jest gotowy na nową, ekscytującą erę po zakończeniu kontraktu przez Davida Moyesa, Broja może być kluczowym zawodnikiem drużyny ze wschodniego Londynu w 2024 roku. Co więcej, sam napastnik mógłby zostać sprzedany w ramach przeprowadzki do West Hamu, a taką ścieżką kariery cieszą się tacy piłkarze jak Kurt Zouma i Emerson Palmieri – także opuszczając Chelsea.