Utalentowany napastnik Sheffield Wednesday, Bailey Cadamarteri znalazł się na celowniku West Ham United. Młoty chcą sprowadzić 16-latka w zimowym okienku transferowym i wzmocnić swoją akademie.

O pozyskanie zawodnika The Owls zabiega ponoć sam David Moyes. Cadamarteri robi furorę w akademii swojego klubu i sporo klubów z Premier League obserwuje jego występy. Według raport Star, West Ham i Brentford wyrażają najpoważniejsze zainteresowanie napastnikiem.

Gdyby ten transfer zależał tylko od West Hamu, to zawodnik już byłby w drodze do wschodniego Londynu. Młoty pytały już o Cadamarteriego, ale jednak z otoczenia 16-latka dochodzą sygnały, że zależy mu na pozostaniu na Hillsborough. Gracz jest szczęśliwy w Sheffield i chciałby rozwijać się w klubie, do którego dołączył mając dziewięć lat.

Sheffield Wednesday planuje zaproponować zawodnikowi profesjonalny kontrakt, kiedy ten skończy 17 lat. Jeśli do tego nie dojdzie to klub, któremu uda się pozyskać napastnika, będzie musiał wypłacić Sowom ekwiwalent za wyszkolenie.