Fabio Carvalho w tym miesiącu nie opuści Craven Cottage. Młodzieżowy reprezentant Anglii ma zostać w Fulham i pomóc temu zespołowi w powrocie do Premier League – informuje The Sun w swoim ekskluzywnym artykule.

West Ham i Liverpool toczą walkę o zakontraktowanie pomocnika, którego kontrakt z The Cottagers wygasa wraz z końcem sezonu. Fulham jest świadome tego, że może stracić zawodnika za darmo po zakończeniu sezonu, ale awans do Premier League i korzyści finansowe z tego płynące, są dużo ważniejsze dla tego klubu niż zarobienie kilku milionów w styczniu na 19-latku.

The Sun przekazało też informacje, że menedżer Marco Silva i włodarze klubu z Londynu wierzą, że do końca sezonu uda im się przekonać Carvalho do podpisania nowego kontraktu.

– Awans do Premier League jest wart dla Fulham około 170 milionów funtów. Żadna kwota, której mogą żądać w styczniu za Fabio Carvalho, nie byłaby warta tego, żeby go teraz sprzedać – czytamy na The Sun.

Wydaje się, że West Ham będzie musiał obejść się smakiem w styczniu. Klub jednak zamierza walczyć o zawodnika latem. Jeśli uda się go pozyskać to Młoty będą musiały zapłacić Fulham, ekwiwalent za wyszkolenie.