Klub z London Stadium chce ściągnąć do stolicy Anglii Thorgana Hazarda, brata gwiazdy Chelsea Edena – podają francuskie media.

24- letni zawodnik rozegrał dobry sezon w Borussi Monchengladbach zdobywając 6 goli w 23 występach w Bundeslidze. Sam skrzydłowy wydaje się być otwarty na przenosiny do klubu, w którym miałby zagwarantowane więcej minut spędzonych na boisku w pierwszym składzie. Francuskie media donoszą, że kilka klubów z Premier League byłoby zainteresowanych usługami Belga.

Oprócz West Hamu o podpis gracza ubiegać się mają Leicester oraz Stoke. Kontrakt Hazarda jest ważny do 2019 roku, więc Gladbach wie, że teraz jest najlepszy czas aby go sprzedać i zarobić na nim przyzwoite pieniądze.

W tym oknie transferowym na wypożyczenie do zespołu Źrebaków udał się Reece Oxford, w czym media upatrują szansy na pozytywne negocjacje między Borussią i West Hamem.

Thorgan Hazard dotychczas rozegrał w Bundeslidze 110 meczów, w których zdobył 22 gole i dołożył do tego 23 asysty. Fachowy portal transfermarkt.de wycenia Belga na 12 milionów Euro.