Czescy piłkarze West Hamu United kontynuują zmagania na Euro 2020. W piątkowe popołudnie w Glasgow reprezentacja Czech rozegrała spotkanie z Chorwacją, które zremisowała 1:1.

Obaj zawodnicy Młotów mieli okazję do otwarcia wyniku w pierwszych czterech minutach spotkania. Zarówno Coufal, jak i Souček byli bardzo zapracowani przez całe 90 minut.

Czechy  w początkowych fazach gry były dominującą stroną, jednak zawodnicy nie wykorzystali szansy i nie zdołali utrzymać prowadzenia, które zdobyli po rzucie karnym Patrika Schicka w 37 minucie. 10 minut później było już 1:1.

Po spotkaniu ze Szkocją – w pierwszym meczu grupy D – w którym obaj zawodnicy West Hamu zanotowali asysty, piątkowy remis daje Czechom silną pozycję do wyjścia z grupy.

Ostatnie spotkanie fazy grupowej Czesi rozegrają we wtorkowy wieczór z Anglią. Tam prawdopodobnie zobaczymy trzech zawodników Młotów, po dwóch stronach boiska.