David Moyes uważa, że West Ham United zrobił wiele dobrego w sobotnim przegranym 2:1 meczu Premier League z Liverpoolem. A jak oceniły poszczególnych zawodników brytyjskie media sportowe?

Fabiański : Dobre akcje w drugiej połowie. W pierwszej części Polak wyglądał na zdenerwowanego. Kilka dobrych obron, ale nie tak uspokajających, jak do tego przyzwyczaił  – ocena 6.

Coufal: potwierdził, że jego zakup to była doskonała decyzja. W obronie znakomity i zawsze gotowy, by ruszyć – ocena 7+

Balbuena: W całkiem niezłej formie, dobry występ – ocena 6

Diop: Będzie miał trudności z odzyskaniem swojego miejsca w składzie. Wyglądał na zmęczonego pod koniec gry – ocena 7

Ogbonna: Niezawodny jak zawsze – jeden niepewny moment.  Dla West Ham bohaterski w samym środku obrony – ocena 7

Cresswell: Bardzo dobry występ. Niepewność przez uraz, jednak dokończył mecz – ocena  7

Masuaku: Spowodował rzut karny, jednak niektórzy nadal nie są pewni, czy kara ta została słusznie przyznana. Dobrze radził sobie przez resztę spotkania – ocena 7

Rice: Kilka ważnych przechwytów w pierwszej połowie trzymało gospodarzy na dystans. Konkurencyjny jak zawsze, ale oddał niebezpieczny rzut wolny. Zdarzało się, że podania były niecelne – ocena 7

Soucek: Najwyższa wydajność jak zawsze. Walczył zaciekle w środku pola, wygrał część główek, ale nie dostawał się w pole karne tak często, jak zwykle. Stał się nieco bardziej odważny, ale było już zbyt późno – ocena 8

Fornals: Naprawdę dobra robota – ocena 7+

Bowen: Występ daleko od jego najlepszych. Mnóstwo biegał, wykazał dużo energii, jednak zbyt mało było w jego grze jakości – ocena  7

Haller: Wydaje się, że nie jest graczem wartym 45 milionów funtów – ocena  3

Yarmolenko: Ciężko pracował i zaczął działać –ocena  6

Lanzini i Benrahma: weszli dopiero w 87. Minucie – za krótki czas gry do oceny