Myślę, że to chwila, aby zobaczyć co zrobiliśmy i być dumnym. Nie możemy przestać próbować zdobywać punktów. Musimy walczyć o każdy mecz – powiedział po meczu Pablo Fornals.

Byliśmy blisko i przez ostatnie kilka minut mieliśmy nadzieję, że uda nam się jednak coś osiągnąć – powiedział hiszpański pomocnik Irons. Jesteśmy smutni z powodu straty, ale to jak gramy, to jest sposób na kontynuowanie walki i zdobywanie punktów.

Zawsze gdy wracamy do domu bez punktów, to czujemy niedosyt.  Ale sposób w jaki przegrywamy i jak walczymy w każdym meczu – także w tej grze – powoduje, że  powinniśmy być dumni.

Szczęście przeplata się ze smutkiem

Nie wiem, czy jestem szczęśliwy, czy trochę smutny. Te uczucia się mieszają, ponieważ strzeliłem gola przeciwko Leicester i Liverpoolowi i to bardzo mnie cieszy. Mam nadzieję, że mogę strzelić gola też innym drużynom – powiedział Fornals. W tym meczu też mogłem strzelić więcej bramek, ale codziennie nad tym pracuję i oczywiście chcę pomóc zespołowi strzelać więcej goli – dodał.

W listopadzie z Fulham i Sheffield, Irons może zamienić występy na punkty

Jestem pewny, że kiedy wszyscy z nas i kibice West Ham także, widzieli harmonogram przed rozpoczęciem sezonu, pomyśleli: Co za początek!  Ale zrobiliśmy to dobrze, zdobywając osiem punktów w grach z tymi zespołami. Trudna seria spotkań zakończona.