David Moyes ponownie będzie mógł wybrać do kadry meczowej Nayefa Aguerda  na niedzielne – ostatnie w tym sezonie spotkanie Premier League. Środkowy obrońca reprezentacji Maroka był nieobecny na London Stadium, podczas gdy Młoty mierzyły się z Leeds United w zeszły weekend.

Menadżer prawdopodobnie będzie miał prawie w pełni sprawny skład do wyboru – oczywiste jest, że Gianluca Scamacca nadal pozostaje nieobecny. Niestety Emerson również ma do czynienia z kontuzją, ale Moyes ma nadzieję, że w niedzielę będzie częścią składu.

Nayef jest dostępny do mojej dyspozycji na niedzielę i trenuje z zespołem – potwierdził Moyes. Oczekujemy, że wróci. Emerson został uderzony w kolano i musimy przed meczem sprawdzić, jak wygląda sytuacja. Nie było go na piątkowym treningu drużyny.

Moyes ujawnił, że Scamacca jest coraz bliżej powrotu na boiska treningowe.

Gianluca  wciąż wraca do zdrowia po operacji kolana. Nie sądzę, żeby był już blisko powrotu, ale nie jest on bardzo odległy. Miał operację jakieś cztery tygodnie temu. Ma przed sobą kilka tygodni rehabilitacji, ale mam nadzieję, że będzie gotowy na początku sezonu przygotowawczego.