West Ham ma dziś do wyboru praktycznie w pełni sprawny skład. Jedynym graczem, którego można się spodziewać poza kadrą na tym etapie, jest Gianluca Scamacca.

Zarówno Emerson, jak i Coufal mieli problemy podczas treningu, a ich kondycja będzie monitorowana przed dzisiejszym meczem.

Uważa się, że Moyes zagra dzisiaj z mocną drużyną, ponieważ przerwa między meczem z Leeds a finałem wynosiłaby 2 i pół tygodnia i półtora tygodnia od dzisiejszego spotkania, więc będzie chciał, aby zawodnicy utrzymali meczową formę.

Tacy gracze jak Zouma, Aguerd i Antonio (wszyscy, którzy mieliby szansę na odpoczynek) podróżowali wczoraj z drużyną, więc oczekuje się, że przynajmniej będą siedzieć na ławce.

W zależności od wyników w innych miejscach, West Ham może zająć miejsca od 12 do 15, a każde miejsce w lidze jest warte 2,2 miliona funtów, co również stanowi zachętę do rozważenia.

Oczekuje się, że Moyes użyje dziś ławki rezerwowych, aby upewnić się, że wielu graczy, którzy mają wystartować w finale, nie będzie musiało grać pełnych 90 minut.