David Moyes na konferencji prasowej przekazał nowe informacje na temat sytuacji kadrowej przed derbowym spotkaniem z Brentford w Premier League. Według trenera, bliski powrotu do składu jest Lucas Paqueta.

Moyes, przemawiając dzisiaj podczas spotkania z przedstawicielami mediów powiedział, że nie jest pewien, czy 26-latek będzie dostępny już w poniedziałkowy wieczór, ale czyni kroki, aby jak najszybciej wrócić do gry. Brazylijski pomocnik był nieobecny od początku stycznia z powodu problemów z łydką. Niedawno powrócił do treningów, dlatego też coraz częściej pojawia się w myślach menedżera w kontekście kadry meczowej.

Lucas wrócił już do treningów i wierzę, że już niedługo zagra pełny mecz. Miejmy nadzieję, że będzie to dla nas ogromny, pozytywny impuls. – stwierdził szkoleniowiec.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zdrowieje, ponieważ minęło już trochę czasu, odkąd go z nami nie ma i niezwykle nam go brakuje – dokończył.

Michail Antonio wraca po kontuzji kolana

W zeszłym tygodniu po raz pierwszy po przerwie spowodowanej urazem, dołączył  do składu Michail Antonio. Mohamed Kudus i Nayef Aguerd wrócili z Pucharu Narodów Afryki, więc nadszedł czas, że możemy wszystkich jednocześnie mieć do dyspozycji – to  wielkim komfort – powiedział Moyes.

Trener Młotów prawdopodobnie będzie miał do wykorzystania pełny skład. Jedynym nie obecnym będzie zawieszony Kalvin Phillips, który w ostatni weekend podczas meczu z Nottingham Forest, opuścił boisko po otrzymaniu czerwonej kartki.