Młoty przygotowują się do wyjazdu na Old Trafford, aby zmierzyć się z drużyną Czerwonych Diabłów, która w weekend zdobyła Puchar Carabao – stawką jest miejsce w ćwierćfinale rozgrywek. David Moyes potwierdził, że Łukasz Fabiański i Vladimír Coufal nie zagrają z Manchesterem United. 

Przemawiając we wtorek rano, Moyes ujawnił, że duet odczuwa skutki kontuzji odniesionych w sobotnim meczu Premier League z Nottingham Forest

Mamy skład dostępny i gotowy do gry, ale mamy kilka kontuzji – powiedział Moyes. Łukasz Fabiański ma złamaną kość policzkową i oczodół. Nie mamy jeszcze wszystkiego ustalonego, czy będzie operowany, czy pozwolimy mu na leczenie zachowawcze.

Vladimír Coufal ma kontuzję pięty, która wyklucza go z gry. To naprawdę dwie kontuzje, które doszły w weekend, a poza tym skład jest mniej więcej taki, jaki był. 

Czekamy na powrót kilku chłopców, którzy też mają stłuczenia. To bardzo szybki czas dla nas. Jeśli spojrzymy na nasze mecze, to musimy jechać na Old Trafford i rozegrać mecz o 20:45 w środę, a potem wyjeżdżamy do Brighton & Hove Albion na mecz w sobotę. Ten harmonogram sprawia, że ​​jest trochę większe napięcie. 

Młoty będą również bez Danny’ego Ingsa, który zagrał już w meczu Pucharu Anglii w tym sezonie dla byłej drużyny Aston Villi i nie może wystąpić dla West Hamu.