Strzelcy bramek z Fulham zachwyceni czwartą wygraną z rzędu w PL

Robert Snodgrass i Michail Antonio po meczu z Fulham byli zachwyceni swoją rolą w zwycięstwie na Craven Cottage. West Ham wygrał czwarty mecz z rzędu w Premier League i spora w tym zasługa dwóch ofensywnych zawodników. 

Gdy w pierwszej połowie masz okazję do zdobycia gola przeciwko takiemu zespołowi jak Fulham to musisz to zrobić. Dwa razy dobrze wykończyliśmy nasze akcje i ja i Michail zdobyliśmy po golu. Jestem zachwycony grą Michaila, ponieważ czekał na swoją szansę i kiedy ją dostał to ją wykorzystał. To był świetny występ zespołu, a cztery zwycięstwa z rzędu zawsze cieszą – mówił dla BT Sport Snoddy.

Pochwał w kierunku zespołu nie krył także Michail Antonio, który docenia pracę jaką wykonuje Manuel Pellegrini w klubie ze wschodniego Londynu.

Szef stworzył wspaniały zespół. Wprowadził do zespołu kilku świetnych piłkarzy i musieliśmy się odbić po czterech porażkach w pierwszych czterech kolejkach. Teraz zgrywamy się i wszystko idzie tak jak chcemy. Mam nadzieję, że nasza passa będzie kontynuowana – powiedział zadowolony Antonio.

Dobrze jest wnieść swój wkład do gry zespołu i pomagać chłopakom poprzez bramki i asysty. Od początku tego sezonu brakowało mi liczb, więc przyczynienie się do wygranej jest bardzo pozytywne. Musisz wykorzystywać każdy mecz, w którym grasz. W tym sezonie jest duża konkurencja w lidze, więc musimy podchodzić spokojnie do każdego meczu i cieszyć się chwilą – dodał Snodgrass.

West Ham Poland

FREE
VIEW