Fábian Balbuena po sobotnim meczu przyznał, że West Ham zaliczył świetny występ na Craven Cottage, dzięki czemu zapewnił sobie czwartą wygraną z rzędu w Premier League. 

Widzieliśmy, że tutaj trudno się gra. Fulham to świetny zespół gdy grają u siebie, więc wszyscy zaliczyliśmy dzisiaj świetny występ. Jesteśmy szczęśliwi z tego zwycięstwa. Pracujemy ciężko każdego dnia w ośrodku treningowym, staramy się grać tak samo na treningach jak i w meczach. Wszyscy są niesamowici, zawsze próbujemy zdobywać gole i wygrywać mecze. – stwierdził reprezentant Paragwaju

Wszyscy faceci w klubie są ważni. Znamy cechy Łukasza Fabiańskiego i Adriana. W ostatnim meczu Antonio grał na prawej stronie, a teraz zagrał jako napastnik. Wszyscy ciężko pracujemy i wykonujemy swoją pracę na boisku, obecnie jesteśmy bardzo szczęśliwi. 

Stoper The Irons zabrał głos także na temat menedżera Manuela Pellegriniego, dzięki któremu Młoty po słabym początku zaczynają grać na miarę swoich możliwości.

Pracujemy jak wielki zespół i staramy się grać jak wielki zespół. Oczywiście mentalność menedżera jest bardzo ważna. Przekazuje nam mentalność zwycięzcy i wszyscy rozumieją jego filozofię. Staramy się wykonywać naszą pracę bardzo dobrze i na boisku staramy się wygrywać.

– Fani są bardzo ważni dla nas w każdym meczu. Czujemy ich wsparcie kiedy śpiewają i są dla nas motywacją, abyśmy wygrywali mecze.