Szkocki menedżer zobowiązał się do pracy w londyńskim klubie przez kolejne trzy lata. Prowadzi też rozmowy na temat przekształcenia swojego personelu zaplecza. Oczekuje się, że klub wyda oficjalne oświadczenie w najbliższych dniach.

58-latek zdecydował się kontynuować grę na London Stadium po tym, jak poprowadził zespół do czołówki Premier League.

Ten ruch kładzie kres spekulacjom łączącym Szkota z powrotem do Evertonu, który szuka nowego szefa po odejściu Carlo Ancelottiego. Fani West Hamu będą zachwyceni wiadomością, że Moyes poświęcił swoją przyszłość klubowi, pomimo powiązań ze swoim byłym klubem.

Trener pierwszego zespołu West Ham United Stuart Pearce, potwierdził, że Moyes zgodził się na umowę dotyczącą pozostania na stadionie w Londynie. Pearce również przedłuży swój pobyt w klubie, negocjując nowe warunki.

Moyes skupi się teraz na znacznym wzmocnieniu swojego składu podczas letniego okna transferowego

Młoty będą potrzebowały większej jakości, jeśli chcą liczyć się w europejskiej piłce nożnej. Poprawa ataku jest najwyższym priorytetem, ponieważ klub w poprzedniej kampanii był w dużym stopniu zależny był od Michaila Antonio, który jak wiadomo jest zawodnikiem kontuzyjnym.

Od czasu przybycia Szkot wykonał wyjątkową pracę i ma nadzieję, że w przyszłym sezonie pozytywnie odciśnie się to na europejskiej piłce West Hamu.