Sezon 2020/21 w Premier League był dla West Hamu naprawdę udany. Młoty zajęły 6. pozycję w tabeli, zapewniając sobie tym samym udział w fazie grupowej Ligi Europy. Dobre występy zawodników przełożyły się na ich powołania do reprezentacji narodowych na Euro 2020. Czego możemy się spodziewać po ich reprezentacjach?

Udział piłkarzy na wielkich turniejach międzynarodowych to zawsze okazja do wskoczenia na wyższy poziom piłkarski, uzyskania cennego doświadczenia i pokazania się szerszej publiczności. To właśnie po dobrych występach na turniejach dużej rangi trafili w przeszłości do klubu Enner Valencia czy Pablo Barrera. Przeanalizujmy  szanse naszych podopiecznych i ich reprezentacji na podstawie kursów dostępnych na stronie bukmachera Fuksiarz.pl. W szerokiej ofercie bukmachera znajdują się m.in. zakłady na triumfatora ME, zwycięzców grup, króla strzelców, czy też zakłady na pojedyncze spotkania Euro. Na nowych graczy czeka także bonus powitalny  na zakłady bukmacherskie Fuksiarz.pl, dzięki któremu otrzymamy Prawdziwy Cashback 50% do 500 PLN bez wymaganego obrotu.

 

Piłkarze West Ham United powołani na Mistrzostwa Europy 2020 

Swoje drużyny narodowe podczas Euro 2020 będzie reprezentowało pięciu zawodników West Ham United. Filarami kadry Czech są Tomas Soucek oraz Vladimir Coufal. Ofensywę Ukrainy wspomoże Andriy Yarmolenko. W szeregach Polski nie zabrakło oczywiście Łukasza Fabiańskiego. Największe szanse na triumf i cenne trofeum ma Declan Rice, który reprezentuje barwy Anglii. 

Wymienieni zawodnicy zdecydowanie wyróżniali się w składzie “Młotów” i dołożyli dużą cegiełkę do finalnego miejsca ekipy z Londynu. Jak poradzą sobie jednak na Euro 2020 wraz ze swoimi reprezentacjami? 

Zakłady bukmacherskie na Euro 2020

Szeroką ofertę zakładów bukmacherskich na Euro 2020 posiada Fuksiarz.pl. Bukmacher daje możliwość obstawienia wszystkich pojedynczych spotkań na ME. Dodatkowo oferuje zakłady długoterminowe na:

  • króla strzelców Euro 2020
  • zwycięzcę Mistrzostw Europy 
  • miejsce w grupie, które zajmie wybrana drużyna  

  Wśród wspomnianych zdarzeń można znaleźć liczne pozycje na ekipy narodowe zawodników West Hamu oraz na samych piłkarzy, którzy biorą udział w wyścigu o koronę króla strzelców. 

 

Czechy | Euro 2020

Reprezentacja Czech trafiła do grupy “D”, gdzie zmierzy się z Anglią, Chorwacją i Szkotami. Szanse Czech na zdobycie Mistrzostwa Europy są niemal zerowe. Kurs na ich triumf wynosi 150.00. Sytuacja w grupie również nie wygląda optymistycznie. Faworytami do awansu są Anglia i Chorwacja. Kurs na zajęcie miejsca w TOP 2 przez Czechy wynosi 3.50

Czy Tomas Soucek zostanie królem strzelców Mistrzostw Europy 2020? Kurs proponowany przez bukmachera Fuksiarz.pl na takie zdarzenie to aż 210.00. Co to oznacza w praktyce? Za postawione 10 PLN, za zdobycie tytułu króla strzelców przez Soucka można wygrać około 2 tysięcy PLN (pamiętajmy o podatku) Rosły pomocnik ma nosa do zdobywania goli, czy pokaże to na europejskiej arenie? 

Ukraina | Euro 2020

Za zwycięstwo Ukrainy na Euro 2020 bukmacher Fuskiarz.pl proponuje kurs 80.00. Choć szanse podopiecznych legendarnego Andrija Szewczenko są nieco większe niż wcześniej wspomnianych Czech, to ciężko rozpatrywać ich w gronie realnych kandydatów do zwycięstwa w Mistrzostwach Europy 2020. 

Nasi sąsiedzi znaleźli się w grupie “C”, w której zmierzą się z Holandią, Austrią i Macedonią Północną. Notowania Ukrainy są aktualnie minimalnie lepsze niż Austrii i obok Holandii jest ona głównym kandydatem do zajęcia miejsca w TOP 2. Kurs na znalezienie się Ukrainy w najlepszej dwójce swojej grupy to 1.80. 

Reprezentujący skład Ukrainy Andriy Yarmolenko jest także brany pod uwagę w zestawieniu kursów na króla strzelców Euro 2020. Ofensywny zawodnik West Hamu znajduje się w gronie piłkarzy, którzy według kursów bukmacherskich mają nikłe szanse na zdobycie wspomnianego indywidualnego trofeum. Kurs proponowany przez bukmachera Fuksiarz.pl to 300.00. 

Polska | Euro 2020 

Podczas każdej dużej imprezy piłkarskiej, w której uczestnicy Polska, większość obserwatorów zamienia się w najwyższej klasy ekspertów (oczywiście w ich mniemaniu). W mediach społecznościowych można było zauważyć liczne słowa aprobaty wobec bramkarza West Hamu Łukasza Fabiańskiego. W tym przypadku można by się przychylić do głosu ludu, gdyż Fabian zaliczył znakomity sezon w barwach “Młotów” i niejednokrotnie był bohaterem spotkania. Paulo Sousa, przychylił się jednak do wyboru Wojtka Szczęsnego na bramkarza nr 1. Taka jest decyzja selekcjonera, ale mamy pewność, że w razie kłopotów podstawowy bramkarz West Hamu da solide zastępstwo między słupkami polskiej bramki. 

Sytuacja Polski na Euro 2020 jest niemal analogiczna do tej Ukrainy. Choć bukmacher nie widzi w nas realnych kandydatów do zwycięstwa, to jesteśmy obok Hiszpanii w gronie faworytów do opuszczenia zajęcia miejsca w TOP 2 naszej grupy. Polska w grupie będzie rywalizowała ponadto ze Szwecją i Słowacją. Kurs na zakończenie przez Polskę zmagań grupowych w czołowej dwójce to 1.95. 

 

Anglia | Euro 2020

W walce o wyjście z grupy z Souckiem i Caufalem będzie rywalizował ich kolega z klubu, który reprezentuje barwy Anglii Declan Rice. Defensywny pomocnik West Hamu, mimo młodego wieku ma już szansę na ogromny sukces w swojej piłkarskiej karierze. Synowie Albionu są jednymi z głównych kandydatów do zwycięstwa na zbliżającym się Euro. Kurs na zwycięstwo Anglików na Euro to 6.40. 

Wyjście z grupy drużyny Anglii jest przez bukmacherów uznawane za niemal pewne. Nic dziwnego. Patrząc na skład Anglików widać fenomenalnych piłkarzy na każdej pozycji. Czy jednak wielka grupa indywidualności stanie się prawdziwą drużyną i stanie na wysokości zadania? Trzeba powiedzieć wprost, w przypadku wyspiarzy odpadnięcie przed etapem półfinału będzie dużym rozczarowaniem. Jaką rolę w drużynie odegra Declan Rice? Jego dobry występ na Euro 2020 i ewentualny triumf reprezentacji Rice’a może znacznie podnieść wartość zawodnika West Hamu na rynku transferowym.

Euro 2020 wystartuje już 11 czerwca 2021 roku. Oprócz wielkich nadziei pokładanych w reprezentacji Polski, wielu sympatyków West Hamu będzie z uwagą śledziło poczynania powołanych na ME piłkarzy Młotów. Jeśli ktoś chciałby obstawić swoje przewidywania odnośnie do zbliżającego się turnieju, może odwiedzić Fuksiarz.pl, gdzie znajdują się zakłady i kursy na Euro 2020 w najlepszym wydaniu. 

Artykuł powstał w ramach współpracy z bukmacherem Fuksiarz.pl