W ten weekend wszystkie ważniejsze ligi europejskie nie rozgrywają swoich spotkań, gdyż na najbliższe dni zaplanowano mecze reprezentacyjne. Również gracze Młotów będą reprezentować swoje drużyny narodowe. Zapraszamy do zapoznania się z rozkładem jazdy. 

Darren Randolph i jego Irlandia zmierzą się w barażowych spotkaniach o awans do finałów Mistrzostw Europy z reprezentacją Bośni i Hercegowiny. Pierwszy mecz zostanie rozegrany 13 listopada w Zenicy, natomiast rewanż 16 listopada w Dublinie.

Cheikhou Kouyate (Senegal) rozegra dwumecz z Madagaskarem w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2018. Piłkarze Lwów Terangi pierwszy mecz rozegrają w piątek w stolicy Madagaskaru, Antananarywie. Warto dodać, że Senegalczycy muszą przebyć na ten mecz aż 5 tysięcy mil. Rewanż odbędzie się w poniedziałek w Dakarze.

Reprezentacja Walii z Jamesem Collinsem w składzie rozegra w piątek spotkanie towarzyskie z Holandią.

Reece Burke wraz z reprezentacją Anglii do lat 20, wystąpi w spotkaniu towarzyskim z Francją 14 listopada w Saint Brieuc. W pierwszym spotkaniu tych drużyn rozegranym 11 listopada, młody defensor nie pojawił się na boisku.

Reprezentant Norwegii do lat 19, Martin Samuelsen wystąpi w turnieju w Rosji. Rywalami Norwegów będą Irlandia Północna (czwartek), Słowacja (piątek) oraz Rosja (poniedziałek).

Josh Cullen wraz z reprezentacją Irlandii U21, poleci na Litwę by tam rozegrać spotkanie eliminacyjne do Mistrzostw Europy.

Dwaj reprezentacji Anglii do lat 19, Sam Howes i Reece Oxford rozegrają dwa spotkania towarzyskie. W czwartek z Holandią oraz w niedzielę z Japonią.