Trener pierwszego zespołu Młotów, Edin Terzić jest zachwycony z powrotu do gry Alexa Songa. Chorwat z niemieckimi korzeniami ma nadzieję, że były gracz Arsenalu i Bastii, odegra kluczową rolę w tym sezonie w barwach West Hamu. 

Kameruńczyk przegapił początek sezonu z powodu kontuzji kostki, ale teraz ciężko pracuję by dojść do pełni formy. Pomocnik wystąpił w środę przez 70 minut w sparingu z Crystal Palace na Upton Park.

To wspaniale widzieć jak Alex Song wraca do akcji, nie tylko dla trenerów, ale również dla wszystkich fanów. To jest dobry moment by zobaczyć go na boisku. Miał świetny sezon w zeszłym roku i to jest bardzo dobre dla nas, że mamy go z powrotem. Był jednym z najlepszych zawodników w lidze, w zeszłym roku i jego powrót to zdecydowanie podniesienie jakości zespołu. – powiedział 33-latek

On jest bardzo doświadczonym i zabawnym człowiekiem. On jest zawsze w dobrym nastroju, a jego styl ubierania jest trochę szalony. On jest bardzo ważny dla naszego zespołu.  – dodał

Terzić podczas przerwy na mecze międzynarodowe, pracuję nad kondycją piłkarzy by Ci byli w 100% przygotowani do zbliżających się derbów z Tottenhamem na White Hart Lane.

To bardzo ważne, by dać wszystkim piłkarzom możliwość gry w koszulce West Ham United. Nie tylko na treningach, ale również w meczach. Ostatni sparing był zorganizowany dla graczy, którzy w tym sezonie nie zaliczyli wiele minut na boisku. Jako trener wiem, że potrzebujemy wszystkich chłopaków przez cały sezon. Zwłaszcza teraz gdy mamy kilka kontuzji. Każdy z nich dostanie swoją szansę pokazania się na boisku. – zakończył były skaut Borussii Dortmund.