Rice złożył prośbę o transfer? C&H Dementuje!

Dzisiaj wielu kibiców West Hamu United na moment wstrzymało oddech. Według dziennikarza Sunday Times i Daily Record Duncana Castlesa Declan Rice złożył formalną prośbę o transfer.

Nie jest tajemnicą, że 21-letni pomocnik wzbudza zainteresowanie wielu topowych klubów. Wśród zainteresowanych wymienia się Manchester United oraz Chelsea. Ekipa The Blues według wielu mediów wydaje się najbardziej zdeterminowana. Pojawiały się nawet spekulacje, że Frank Lampard jest skłonny wymienić Michy’ego Batshuai oraz Rossa Barkley’a za Declana Rice’a.

Dzisiaj na Twitterze gruchnęła wiadomość, jakoby to świeżo upieczony Hammer of the Year miał złożyć wniosek o transfer na ręce zarządu. Informację podał Duncan Castles, piszący dla Sunday Times i Daily Record.

Na szczęście informację na Twitterze zdementował ExWHUemployee, a później poczytny portal ClaretandHugh.info.

Na łamach tego drugiego czytamy, że klubowy informator stanowczo zdementował pogłoski o odejściu Rice’a. W tym momencie zawodnik znajduje się na trzytygodniowym urlopie, podobnie jak reszta drużyny i żadna prośba o transfer ani też zapytanie o samego zawodnika nie wpłynęły do klubu.

Portal podkreśla również, że zarówno zarząd West Hamu jak i David Moyes chcą zrobić wszystko, by zatrzymać utalentowanego pomocnika na London Stadium i budować wokół niego drużynę, a jego samego uczynić w przyszłości kapitanem The Hammers.