Hiszpański pomocnik Młotów Pablo Fornals po remisie 1:1 z Aston Villą ocenił swój pierwszy sezon na London Stadium.

– Liczyłem na to, że uda się wygrać i zakończymy sezon na 15. miejscu. To był trudny mecz, przeciwnicy mocno potrzebowali zwycięstwa, dlatego uważam, że remis to wynik korzystny dla obu drużyn. 

– W zimie, kiedy zmieniliśmy menadżera, naszym nowym celem było pozostanie w Premier League. Nie takie były nasze założenia na początku, ale skupiliśmy się na tym i udało nam się to zrealizować. 

– Skupię się na tym sezonie w moim wykonaniu. Myślę, że poszło mi dobrze, ponieważ nie jest tak łatwo przybywając z innego kraju. Każdy zna różnicę w intensywności między La Ligą a Premier League. W tym kontekście myślę, że poszło mi całkiem nieźle. 

– Grałem dużo, a to było moje założenie – grać, pomagać West Hamowi jak tylko potrafię. Jestem zadowolony.

– Ostatnie mecze w naszym wykonaniu były bardzo dobre. To jest to, czego oczekują od nas fani i liczę, że w nowym sezonie wciąż będziemy tak się prezentować. 

24-latek dołączył do ekipy The Hammers z drużyny Villarealu w zeszłym oknie transferowym. Nie wziął udziału tylko w dwóch meczach z 38 w sezonie 2019/2020. Przez ten czas Hiszpan zdobył dwa gole i zaliczył pięć asyst.