Za nami kolejny tydzień zmagań na piłkarskich boiskach, dlatego zapraszamy do zapoznania się z raportem na temat wypożyczonych graczy West Hamu United.

Spośród wszystkich wypożyczonych zawodników The Hammers tylko Nathan Trott zebrał niezbędne doświadczenie. 23-letni bramkarz rozegrał całe spotkanie w barwach Nancy w League 2. Jego zespół przegrał 0:2 z Rodez, jednak sam golkiper zaprezentował się z dobrej strony.

W pierwszej połowie instynktownie obronił strzał z niewielkiego kąta i oddalił zagrożenie, a także pewnie spisywał się w swojej szesnastce. Trott pierwszego gola wpuścił po rzucie karnym, natomiast druga bramka padła po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Również w tej sytuacji nasz wychowanek nie miał zbyt wiele do powiedzenia.

W drugiej połowie meczu Trott kilka razy dobrze interweniował, jednak wynik nie uległ już zmianie. Dla ciemnoskórego bramkarza był to już 13 występ w League 2 w trwającym sezonie.

Mipo Odubeko, Conor Coventry, Frederick Alves oraz Joseph Anang spotkania swoich drużyn obejrzeli z wysokości ławki rezerwowych i nie pojawili się na boisku.

Oxford United Nathana Hollanda przełożyło swój mecz w związku z dużą ilością zakażeń koronawirusem w składzie popularnych the „U’s”.