Kilku zawodników West Hamu United przebywa na wypożyczeniu w innych klubach. Jak sobie poradzili w ubiegłym tygodniu? Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym raportem z wypożyczeń.

Callum Marshall zadebiutował w barwach West Bromwich Albion. The Baggies wygrali 1:0 z Birmingham City, dzięki czemu umocnili się na piątej pozycji w Championship. Wychowanek The Hammers pojawił się na murawie w 62. minucie zmieniając Brandona Thomasa-Asante i zaliczył asystę drugiego stopnia przy zwycięskim trafieniu Andreasa Weimanna.

Southampton pokonało na wyjeździe Rotherham United 2:0, a swój wkład w zwycięstwo miał Flynn Downes. Środkowy pomocnik rozegrał 73. minuty i zarobił żółtą kartkę. Święci zajmują drugą lokatę w Championship, która gwarantuje automatyczny awans do elity angielskiej piłki.

Dywizję niżej, Freddie Potts rozegrał pełne 90. minut w spotkaniu Wycombe Wanderers z Cheltenham Town. Ekipa naszego pomocnika wygrała 3:1, a sam zainteresowany rozpoczął mecz w wyjściowym składzie po raz piąty z rzędu. Gideon Kodua nie został włączony do składu na mecz przy Whaddon Road.

Kristzián Hegyi kontynuuje swoją dobrą passę w Holandii. Młody reprezentant Węgier zachował swoje trzecie czyste konto z rzędu. Jego Den Bosch bezbramkowo zremisowało z Helmond Sport, plasując się na 18. miejscu na zapleczu holenderskiej ekstraklasy.

Thilo Kehrer również podzielił się punktami. Jego AS Monaco zremisowało 1:1 z Le Havre, a niemiecki obrońca rozegrał pełne spotkanie. Zespół z księstwa zajmuje piątą lokatę w Ligue 1.

Said Benrahma nie wziął udziału w meczu Olympique Lyon z Marsylią. Nowy zespół Algierczyka wygrał 1:0 i zajął 15. lokatę – tuż nad strefą spadkową.

Keenan Appiah-Forson zagrał mecz w pełnym wymiarze czasowym w barwach Dagenham & Redbridge w National League. The Daggers wygrali z Rochdale 2:1.

Salford City pokonało 3:1 Wrexham na poziomie League Two. Daniel Chesters zwycięstwo swoich kolegów z zespołu obejrzał z wysokości ławki rezerwowych.