Michael Owen uważa, że West Ham United nie wyjedzie z Molineux z kompletem punktów. Zdaniem byłego świetnego napastnika, będzie to wyrównane spotkanie, ponieważ obie drużyny wyglądają pozytywnie w tym sezonie Premier League.

– Wilki są w dobrej formie, więc byłem zaskoczony, że tak łatwo przegrali z Crystal Palace. Tak naprawdę tego dnia nie było ich na boisku. Pomimo tego, ich nowy menedżer Bruno Lage wykonuje dobrą robotę i myślę, że Wilki w tym sezonie się rozwijają. To nie było najładniejsze zwycięstwo jakie West Ham osiągnął z Liverpoolem. Zapomnijmy o wyścigu o TOP4. Czy West Ham jest teraz w wyścigu o Mistrzostwo? Skład mają wyrównany i grają bardzo dobrze. Moim jedynym zmartwieniem jest brak głębi składu, szczególnie z przodu. Jeśli będą potrafili utrzymać wszystkich w dobrej formie to nie widzę powodu dla którego, Młoty nie mogłyby kontynuować dobrej gry. To będzie dla nich trudny mecz. Myślę, że Wolves są w tej chwili niedocenianym zespołem i mają dużo jakości. Molineux nigdy nie jest łatwym miejscem dla rywali i obstawiam tutaj remis 1:1 – powiedział Owen.

Michael Owen przed laty był katem West Hamu. W swojej karierze 17-krotnie rywalizował z klubem ze wschodniego Londynu i zdobył aż 13 bramek. Częściej trafiał tylko przeciwko Newcastle United.