Zapraszamy do zapoznania się z najświeższymi informacjami z klubu, które udostępnił jak zwykle niezawodny ExWHUemployee, w swojej audycji The West Ham Way.

  • Dzięki inwestycji Daniela Křetínský’ego w klub, będą dostępne większe środki na zimowe transfery. Nie będą to ogromne kwoty, ale będą to większe pieniądze niż w poprzednich latach. David Moyes, Rob Newman i skauci Młotów skupią się teraz na identyfikacji celów transferowych na styczniowe okienko transferowe.
  • West Ham ma wykonać ruch w stronę transferu Jessego Lingarda już na początku okienka transferowego. David Moyes jest też zainteresowany Anthonym Martialem i uważa się, że lubi tego piłkarza. Jeśli nie uda się pozyskać Lingarda, to klub może skupić się na transferze Todda Cantwella z Norwich City, którego kontrakt wygasa po tym sezonie.
  • Młoty nadal interesują się Jamesem Tarkowskim z Burnley i Duje Caletą-Carem z Marsylii. Klub ma na radarze również innego gracza Olympique Marsylia – Boubacara Kamarę. Francuz ma umowę z francuskim klubem do 30.06.2022.
  • Andrea Belotti nie podpisze nowego kontraktu z Torino – a ten wygasa po tym sezonie. West Ham jest nim zainteresowany. To zawodnik na którego warto mieć oko.
  • David Moyes jest zainteresowany zawodnikiem Realu Sociedad – Adnanem Januzajem. Szkot darzy go wielkim szacunkiem, ze względu na ich współpracę w Sunderlandzie i Manchesterze United. Po sezonie Belg będzie wolnym zawodnikiem.
  • Nie byłoby niespodzianki jeśli West Ham zdecydowałby się na transfer Eddiego Nketiaha z Arsenalu. Pół roku temu Młoty zabiegały o tego napastnika, a według klubu jest to typ piłkarza, którego lubi i chciałby mieć u siebie David Moyes.