Jak bumerang powraca temat transferu Mauro Icardiego do West Hamu. Według włoskich mediów napastnik Interu znajduje się na samym szczycie liście życzeń Slavena Bilicia. West Ham miał złożyć kolejną ofertę.

Młoty wydają się być bardzo zdeterminowane w poszukiwaniu klasowego napastnika. Jednym z nich ma być 23-letni Icardi. Zawodnik w swoim kontrakcie ma klauzulę odstępnego opiewającą na 35 milionów euro, jednak włodarze Młotów mają nadzieję, że uda im się go sprowadzić za nieco mniejsze pieniądze. Media donoszą, że londyńczycy zaproponowali 25 milionów. Jednak oferta ta prawdopodobnie zostanie odrzucona. Włoski agent Nicola Giuliani stwierdził, że Inter nie powinien sprzedawać swojego zawodnika za mniej niż stanowi klauzula. Największym rywalem w wyścigu o podpis Argentyńczyka wydaje się być Arsenal, który również myśli o sprowadzeniu klasowego napastnika.

Icardi w zeszłym sezonie strzelił 16 bramek w 33 spotkaniach ligowych. Między innymi dzięki jego grze Inter zajął czwarte miejsce Serie A. Jednak jak twierdzi „The Sunday People” zawodnik szuka nowych wyzwań i ustalił już warunki swojego kontraktu z którymś z angielskich zespołów. Jego transfer powinien zostać potwierdzony w przeciągu najbliższych tygodni.