Football Insider twierdzi, że Javier Hernandez nie chce być dłużej wyłącznie zmiennikiem podstawowych graczy i już wkrótce może opuścić Premier League. Zawodnikiem Młotów mają interesować się kluby z MLS.

Chicharito trafił do West Hamu w 2017 r. za 16 mln euro. Wielu pokładało nadzieję w Meksykańskim napastniku, jednak on nigdy tak na prawdę nie zabłysnął w ekipie Młotów. Javier pierw przegrywał rywalizację o miejsce w składzie z Marko Arnautoviciem, a teraz jest zmiennikiem Sebastiana Hallera. Kontrakt reprezentanta Meksyku zapewnia mu zarobki na poziomie 140 tysięcy funtów tygodniowo i obowiązuje do końca sezonu. Wydaje się, że żadna ze stron nie będzie zainteresowana przedłużeniem tej umowy.

Sytuację zawodnika chcą wykorzystać kluby ze Stanów. Insider twierdzi, że aż trzy kluby z MLS ostrzą sobie zęby na napastnika Młotów i wkrótce mają do Londynu spłynąć oferty opiewające prawdopodobnie na zaledwie cztery miliony euro. Choć wycena napastnika jest trzykrotnie wyższa, to West Ham i tak może zgodzić się na taką ofertę – to ostatni moment by zarobić jakiekolwiek pieniądze na Meksykańskim napastniku.

 

Polecamy sklep z gadżetami West Ham United