Dali i Francja rozgromiły Macedonię Północną. Reprezentantki Francji zajęły pierwsze miejsce w grupie G w puli kwalifikacyjnej kobiet do Euro 2021 UEFA.

W meczu, w którym Francja zanotowała 46 strzałów i 79 procent posiadania piłki, Francuzki prowadziły 5:0 do przerwy. Po przerwie reprezentantki Francji trafiły do bramki jeszcze sześć razy, a mecz zakończył się wysoką wygraną Francji 11:0. Pomocniczka West Ham Dali została wprowadzona w 68. minucie. Zdecydowane zwycięstwo stawia Francję na czele grupy G pod względem różnicy bramek. Francuzki wygrały dotychczas wszystkie pięć spotkań eliminacyjnych.

W innym spotkaniu międzynarodowym Martha Thomas weszła z ławki rezerwowych i pomogła Szkocji w zwycięstwie nad Albanią 3:0.  Thomas weszła do walki zastępując byłą napastniczkę West Ham Jane Ross. Szkocja zajmuje drugie miejsce w grupie E ze zwycięstwami we wszystkich trzech meczach kwalifikacyjnych.

Courtney Brosnan zaliczyła drugi występ w reprezentacji Irlandii, stojąc między słupkami w przegranym 1:0 meczu z Ukrainą.  Irlandia będzie teraz musiała pokonać Niemcy w ostatnim spotkaniu kwalifikacjach w grudniu, aby zagwarantować sobie miejsce w barażach. Napastniczka Leanne Kiernan nie zagrała w spotkaniu.

Ostatecznie Katerina Svitkova weszła na boisko z ławki reprezentacji Czech w przegranym 4:0 wyjazdowym meczu z Hiszpanią. Po porażce Czeszki zajmują trzecie miejsce w grupie D. Mają do rozegrania jeszcze dwa mecze eliminacyjne.